+48 609 526 409 kontakt@angels-and-demons-art.pl PL EN

Regulamin


Regulamin składania zamówień w galerii lub produktów Angels&Demons D'Art


Niniejszy regulamin określa sposób dolączenia do Galerii Angels&Demons D'Art , umieszczonej pod adresem internetowym WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL
Galeria Obrazów Angels&Demons D'Art
e-mail: KONTAKT@ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL
Tel +48 609 526 409 zwanej w dalszej części regulaminu Galerią.
 
Definicje:
Wstawiający – Osoba fizyczna Artysta tworzący obraz lub inny przedmiot promując sztukę za pośrednictwem Galeii internetowej 
Galeria - Galeria Angels&Demons D'Art
Autor – Artyści

-------------------------------------------------

1.  Galeria Obrazów Angels & Demons D'Art

2.  Obrazy lub produkty w naszej Galeri nie są blokowane jak również autor zachowuje pełnię praw autorskich do sprzedawanych obrazów lub produktów, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo autorskie i prawa pokrewne (Dz. U. 2006 nr 90 poz. 631 ze zm.) oraz mam możliwość wycofania obrazów ze strony.

3. Zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów komercyjnych i prywatnych materiałów znajdujących się na stronach WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL bez pisemnej zgody i wiedzy właściciela praw autorskich.

4. Autor w swojej pracowni wykonuje autorskie, niepowtarzalne obrazy olejne lub produkty z przeznaczeniem na wystawy i oferowane do sprzedaży.

5. Autor wykonuje także indywidualne zamówienia na obrazy lub produkty według koncepcji Zamawiającego.

6. Autor może odstąpić od takiego zamówienia bez podania przyczyny.

7. Zamówienia na wykonanie obrazu lub produkty realizowane są w terminie od 30 do 50 dni po uzgodnieniu z Artystą

8. Obrazy lub produkty pochodzące ze strony WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL, są czasowo eksponowane w internetowej galerii Angels&Demons D'Art  pod adresem WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL. Następnie obrazy lub produkty wędrują na różne wystawy. W czasie internetowej ekspozycji obrazów lub produktów, są one dostępne dla szerokiego grona odbiorców i można je zobaczyć bezpośrednio na stronie  WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL.

9. Szczegółowa procedura obrazu w Galerii Angels & Demons D'Art
a) Galeria, pokazuje oferowane obrazy lub produkty w formie propozycji, za pośrednictwem sieci Internet, korzystając z adresu WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL. Galeria nie ponosi odpowiedzialności za różnice kolorystyczne wynikające z ustawień monitora.
b) Przedstawiona przez Galerie oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
c) Zainteresowany zakupem Zamawiający , korzystając z formularza wysyła do Galerii zapytanie ofertowe o obraz lub produkt.
d) Galeria sprawdza dostępność wybranego obrazu lub produktu,
e) Zamawiający powinien zamówić kuriera na swój koszt ze strony WWW.ANGELS-AND-DEMONS-ART.PL. Galeria Angels&Demons D'Art Zaprasza 
f) Galeria zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia.
g) Po otrzymaniu maila potwierdzającego złożenie zamówienia od Zamawiającego, Galeria potwierdza zawarcie umowy z Zamawiającym za pośrednictwem maila,oraz artysty w którym zawarte zostają uzgodnione ustalenia pomiędzy Zamawiającym a Galerią,
h) Realizacja zamówienia rozpoczyna za pośrednictwem Galerii internetowej a artystą  się w terminie ustalonym z Artystą


10. Zamawiający obrazy jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem Galerii Angels&Demond D 'Art , przed złożeniem zamówienia.

Promowany artysta


Poniżej prezentujemy wyróżnionych artystów! Kliknij aby zobaczyć szczegóły oferty.

Jesteś artystą i posiadasz obrazy lub inną kolekcję
które chciałbyś wystawić??

 

Skontaktuj się z nami w celu
ustalenia warunków współpracy! +48 609 526 409

Masz pytanie? napisz do nas


ANGELS&DEMONS D'Art


Serdecznie zapraszamy do naszej internetowej galerii sztuki. Angels and Demon D'Art - Zafascynowała mnie sztuka i pchnęła mnie do stworzenia czegoś czego szukamy.

Zawsze chciałam, aby ludzie w domowym zaciszu otaczali się wspaniałymi przedmiotami, które pomagają wzmocnić uczucie spokoju i relaksu.

kontakt z nami


LokalizacjaPOLSKA

 

TelefonTelefon: +48 609 526 409

 

EmailEmail: kontakt@angels-and-demons-art.pl

 

 

Facebook Angels & Demons - Galeria Sztuki Twitter Angels & Demons - Galeria Sztuki Pinterest Angels & Demons - Galeria Sztuki Google Angels & Demons - Galeria Sztuki Linkedin Angels & Demons - Galeria Sztuki Instagram Angels & Demons - Galeria Sztuki

Nasz
partner

TranswaterNegliz Szkoła Rysunku Rokkicy Organiczne kosmetyki
www.hevina.biz