+48 609 526 409 kontakt@angels-and-demons-art.pl PL EN

Ksenia Głowacka

 

 

 Jestem absolwentką katowickiej szkoły fotograficznej. Jednak dodatkowo od pewne czasu pracuje nad własną książką. Jest już u kresu ukończenia, jednak ze względu na inne zajęcia jak i chwilowy zastój myślowy odłożyłam pisanie na bok. Jednakże, historia opisywanej w niej kobiety zagnieździła się głęboko w mojej podświadomości. A co za tym idzie, ujrzała światło w moich fotografiach. Może nie do końca to ta sama kobieta. Nie ten sam czas i przestrzeń. Lecz jednak, z tym samym bólem i przeżyciami z którymi boryka się codziennie wiele innych kobiet. Każda z nas jest inna, tak więc, każdy ból i problem również się różni. Każdej z nas doskwiera zupełnie coś innego. Może to być samotność, zapomnienie, krzywda psychiczna jak i fizyczna. Żyjemy z tym, kamuflujemy się, zaniedbujemy własne potrzeby i wartości. Zapominając iż, jest coś innego, może lepszego. Że można się wyrwać i zacząć od początku. Nie mniej jednak strach jutra i tego co jest poza tym, co znamy, z czym żyjemy  i z kim nie pozwala wielu dać kroka w przód. Dławiąc się dalej codziennością zatapiającego nas żywota.

 
Fotografie moje są przestrzenią kobiety żyjącej we własnym świecie. Identyfikującej się z przedmiotami ją otaczającymi. Przyjmuje postać obserwatora, narratora i ofiary. Jednak do końca nie chciałam ukazywać co jest jej bolączką i z czym tak naprawdę się boryka. Postanowiłam więc celowo zrezygnować z dodatkowych ujęć, by wprowadzić w moje prace więcej tajemniczości. By patrzący odbiorca mógł je interpretować na wiele sposobów.

Prace Artysty


1

Kategorie: Czarno biała

2

Kategorie: Czarno biała

Promowane produkty


Poniżej prezentujemy nasze promowane produkty! Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć szczegóły oferty.

 

Promowany artysta


Poniżej prezentujemy wyróżnionych artystów! Kliknij aby zobaczyć szczegóły oferty.

Jesteś artystą i posiadasz obrazy lub inną kolekcję
które chciałbyś wystawić??

 

Skontaktuj się z nami w celu
ustalenia warunków współpracy! +48 609 526 409

Masz pytanie? napisz do nas


ANGELS&DEMONS D'Art


Serdecznie zapraszamy do naszej internetowej galerii sztuki. Angels and Demon D'Art - Zafascynowała mnie sztuka i pchnęła mnie do stworzenia czegoś czego szukamy.

Zawsze chciałam, aby ludzie w domowym zaciszu otaczali się wspaniałymi przedmiotami, które pomagają wzmocnić uczucie spokoju i relaksu.

kontakt z nami


LokalizacjaPOLSKA

 

TelefonTelefon: +48 609 526 409

 

EmailEmail: kontakt@angels-and-demons-art.pl

 

 

Facebook Angels & Demons - Galeria Sztuki Twitter Angels & Demons - Galeria Sztuki Pinterest Angels & Demons - Galeria Sztuki Google Angels & Demons - Galeria Sztuki Linkedin Angels & Demons - Galeria Sztuki Instagram Angels & Demons - Galeria Sztuki

Nasz
partner

TranswaterNegliz Szkoła Rysunku Rokkicy Organiczne kosmetyki
www.hevina.biz